За нашата компанија

Хангжу Amber тргување копродукции, Ltd е во развој и производство на кадифен играчки и празнични подароци од 2010. Ние сме искусни во OEM играчка дизајни преку процесот на производство и се гордееме со нашата контрола на квалитет и дизајн consulting.Each производ е направен со љубов во нашата фабрика во Yangzhou, давајќи им на уникатен карактер и супериорен квалитет.

 

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !