2 парчиња 12 "30CM Кадифен Играчки Полнети играчки супер квалитет издигнува глупав и Плутон куче, глупав Плутон играчки lovey Симпатична кукла подарок за деца

2 парчиња 12 "30CM Кадифен Играчки Полнети играчки супер квалитет издигнува глупав и Плутон куче, глупав Плутон играчки lovey Симпатична кукла подарок за деца

Краток опис:

Предмет Тип специфики точка: Животни Карактеристики: Полнети и кадифен, мек, интерактивни, образовни, Модел, DIY Пол: унисекс возраст:> 3 години животните: Куче Број на моделот: 30cm Предупредување: N Тема: ТВ и Филм Тип Карактер: кадифен / Нано кукла Материјал: памук фил: PP памук Форма: куче Опис на производот точка специфики 1. Големина: околу 30cm 2. Боја: како на Слики 3. Материјал: добра ПП памук 4. Пакување: 2 парчиња во една OPP вреќа  


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка специфики

  Предмет Тип: Животни

  Карактеристики: Полнети и кадифен, мек, интерактивни, образовни, Модел, DIY

  Пол: унисекс возраст:> 3 години

  Животните: Куче Број на моделот: 30cm

  Предупредување: N Тема: ТВ и филм карактер

  Тип: кадифен / Нано кукла Материјал: Памук

  Фил: PP Памук Форма: куче

  Опис на производот

  точка специфики

  1. Големина: околу 30cm

  2. Боја: како на Слики

  3. Материјал: добра ПП памук

  4. Пакување: 2 парчиња во една OPP вреќа

   


 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !