Различни видови на кучиња кадифен топла одмор шапка симпатична цртан филм капа ракавици креативни кадифен играчки есен и зима децата девојки топла подарок

Различни видови на кучиња кадифен топла одмор шапка симпатична цртан филм капа ракавици креативни кадифен играчки есен и зима децата девојки топла подарок

Краток опис:

Име: цртан филм животно шапка, кадифен кукла Материјал: кадифе, зајакот кадифен Додатен: ПП памук


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име: цртан филм животно шапка, кадифен кукла

  Материјал: кадифе, зајакот кадифен

  Додатен: ПП памук
 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !