Делукс Симпатична Дете clownfish од Pixar анимиран филм Барајќи го Немо малку бебе риби вештерките Cosplay Костимограф Возраст 2-7 години

Делукс Симпатична Дете clownfish од Pixar анимиран филм Барајќи го Немо малку бебе риби вештерките Cosplay Костимограф Возраст 2-7 години

Краток опис:

Точка специфики Специјални употреба: Костими Пол: Момци Извор Тип: Филм и ТВ Материјал: полиестер Компоненти: туника, Худ Ликови: Немо  


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка специфики

  Специјални употреба: носии

  Пол: Момци Извор Тип: Филм и ТВ

  Материјал: полиестер

  Компоненти: туника, Худ Ликови: Немо

    • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !