Куче Играчки Миленичиња кутре Џвакање пискало Писклив Кадифен Звук Симпатична зајак Слон Полнети куче мрачно играчки

Куче Играчки Миленичиња кутре Џвакање пискало Писклив Кадифен Звук Симпатична зајак Слон Полнети куче мрачно играчки

Краток опис:

Item specifics Type:Dogs Toys Type:Chew Toys Material:plush Rabbit Elephant Shape Stuffed Dog Squeaking Toy Animal Shape for Small Dogs  Features:  When your pet chew it or squeeze it,it can make shrilling sound, very funny.  Ideal gift for your loved pet as a toy.  The lovely animal pattern design will attract your pet to play with it.  These soft plush pet toys will be a good choice for any pooch who loves the crowd.  It will bring your dog great for fun and entertainment.  It is soft, cu...


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка специфики

  • Тип: Кучињата
  • Играчки Тип: Џвакање играчки
  • Материјал: кадифен

  Зајакот Слон облик Полнети куче мрачно играчки Животински облик за мали кучиња 

  Карактеристики: 
  Кога вашето домашно милениче се џвака или стискаш тоа, тоа може да се направи shrilling звук, многу смешно. 
  Идеален подарок за вашата сакана миленичиња како играчка. 
  Прекрасна дизајн на моделот на животните ќе го привлече вашето домашно милениче да си игра со него. 
  Овие меки кадифен миленичиња играчки ќе биде добар избор за секој кој сака pooch толпата. 
  Тоа ќе донесе вашето куче одлична за забава и забава. 
  Тоа е мека, cuddly, и целосно задоволство. 

  Спецификација: 
  Материјал: кадифен 
  Тип: зајак, Слон 
  Должина: прибл. 21.5cm * 14cm / 8.46 * 5.51 " 

  Забелешка: 
  Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. 
  Поради различните екранот и поинаква светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. благодарение 

    • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !