долги уши послушни зајакот, кадифен играчки

долги уши послушни зајакот, кадифен играчки

Краток опис:

Име: долги уши послушни зајакот, кадифен играчки Големина: седечка положба 15cm Материјал: кадифе, краток кадифен Додатен: ПП памук


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име: долги уши послушни зајакот, кадифен играчки

  Големина: седечка положба 15cm

  Материјал: кадифе, краток кадифен

  Додатен: ПП памук
 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !