Нови Симпатична Bunny мека кадифен играчки зајак препарирано животно Бебе Деца Подарок Животни кукла Полнети Играчки

Нови Симпатична Bunny мека кадифен играчки зајак препарирано животно Бебе Деца Подарок Животни кукла Полнети Играчки

Краток опис:

Точка специфики Материјал: Памук јаже и волна фил: PP Памук Пол: унисекс Тип: Мала другар Тема: ТВ и Филм Карактеристики Карактер: Мека животни: зајак предупредување: Нема возраст:> 3 години Предмет Тип: Животни Образец: животните  


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка специфики

  Материјал: Памук јаже и волна фил: PP Памук

  Пол: унисекс Тип: Мала другар

  Тема: ТВ и Филм Карактеристики Карактер: Мека

  Животни: зајак Предупредување: нема

  Возраст:> 3 години Предмет Тип: Животни

  Форма: на животните

    • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !