Ourwarm 3бр Црвено вино Шише Корица Нова Година Производи Божиќ партија декорација материјали 2018 Нова Година Подароци Декор за дома

Ourwarm 3бр Црвено вино Шише Корица Нова Година Производи Божиќ партија декорација материјали 2018 Нова Година Подароци Декор за дома

Краток опис:

Item specifics is_customized:Yes Model Number:1S-JPT 1:Christmas Decoration Supplies 2:Christmas decorations for home 3:New Year Decoration 4:Festive party supplies Material:Polyester,Crochet 5:New Year’s Products 6:New Year Gifts 7:Red Wine Bottle Cover Packaged List: ​3sets christmas wine bottle cover:ugly sweater+hat   Color:multi color Size: Sweater:4.7x7in/12x18cm Hat: Snowman:2.75×2.16in/7*5.5cm         Santa clause:4.5×2.16in/11.5*5.5cm         Reindeer:3.15×2.1...


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка специфики

  • is_customized: Да
  • Број на моделот: 1 Ѕ-JPT
  • 1: Божиќ Декорација материјали
  • 2: Божиќ декорации за дома
  • 3: Нова Година декорација
  • 4: Празнична партија резерви
  • Материјал: полиестер, капчиња
  • 5: Производи Нова Година
  • 6: Нова Година Подароци
  • 7: Црвено вино Шише Корица

  Спакувани листата:

  3sets Божиќ капак шише вино: грда џемпер + шапка
   
  Боја: Повеќе бои
  Големина: Џемпер: 4.7x7in / 12x18cm
  Капа: Снешко: 2.75 × 2.16in / 7 * 5,5
          Дедо Мраз: 4.5 × 2.16in / 11,5 * 5,5
          Ирвасите: 3.15 × 2.16in / 8 × 5,5
  Материјал: полиестер + капчиња
   
  примена:
  Ова е сезона за Грдата Sweaters.Dress вашиот шишиња празник подароци literallywith овие Грди џемпер шише вино капаци! Овие разиграни тимови се сигурни да се инспирираат насмевка од вашите гости. Овој сет од 3 грди џемпери се тука за да се задржи вашето вино и алкохолни пијалаци изненадување, како и да ги презентираат со смешен дисплеј! А забава капа на врвот на плута или капа ќе го заврши овој миленик изглед! Место нив во текот на вино или шампањ шише на вашата кујна шанкот за да додадете некои празник расположи или да ги даде како подарок!


 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !