Кадифен играчка кафена марама мечка

Кадифен играчка кафена марама мечка

Краток опис:

Име: кадифен играчка кафена марама мечка Големина: седи 40 cm Материјал: кадифен Додатен: ПП памук


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име: кадифен играчка кафена марама мечка

  Големина: седи 40 см

  Материјал: кадифен

  Додатен: ПП памук

 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !