Простор за патки

Простор за патки

Краток опис:

Име: седи држење седи мечка кадифен играчки Големина: 18-21cm Материјал: кадифен Додатен: ПП памук


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име: седи држење седи мечка кадифен играчки

  Големина: 18-21cm

  Материјал: кадифен

  Додатен: ПП памук
 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !