Smiry 1pc Божиќ Декорација Материјали за дома Дедо Мраз Божиќ чорапи стил бонбони торба Божиќ зависници Орнаменти

Smiry 1pc Божиќ Декорација Материјали за дома Дедо Мраз Божиќ чорапи стил бонбони торба Божиќ зависници Орнаменти

Краток опис:

Точка специфики is_customized: Да Квалитет: 1pc Useing: Украсување елка Големина: 43 * 21 (см) облик: Дедо Мраз / Elk / Снешко / дрво   


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка специфики

  is_customized: Да

  Квалитет: 1pc

  Useing: Украсување Божиќ Големина на дрво: 43 * 21 (см)

  Облик: Дедо Мраз / Elk / Снешко / дрво 

   


 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !