Мека играчка за куче, Божиќ шапка куче, држејќи црвена ѕвезда куче

Мека играчка за куче, Божиќ шапка куче, држејќи црвена ѕвезда куче

Краток опис:

Материјал: кадифе, долга коса ПП памук Големина: 30-35cm


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  Материјал: кадифе, долга коса ПП памук

  Големина: 30-35cm

 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !