Полнети Играчки Деца Хаски куче кадифен играчки за девојки момчиња Husky Wolf кадифен Симпатична мали меки играчки препарирано животно роденденски подарок Spaniel

Полнети Играчки Деца Хаски куче кадифен играчки за девојки момчиња Husky Wolf кадифен Симпатична мали меки играчки препарирано животно роденденски подарок Spaniel

Краток опис:

Предмет Тип специфики точка: Животни Карактеристики: Полнети и кадифен, мек, Мини Пол: унисекс возраст:> 3 години животните: Куче Предупредување: Возрасни ги Тип на заштита: кадифен / Нано кукла Материјал: Памук фил: PP Памук Форма: PlushAnimals Тема : кадифе боја куче: бело сива црно Хаски големина: 18cm 25cm 30cm материјал: памук стил 01: кадифе стил куче 02: куче играчка кадифе стил 03: мали stuf ...


 • Производ Категорија:: Празнична подароци
 • Продажба Метод:: Извоз, манифактура, OEM, услуги
 • Материјал:: 100% полиестер ткаенини + Неткаен
 • Плаќање :: T / T
 • Мин. Подреди по:: 5000pcs
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка специфики

  Предмет Тип: Животни

  Карактеристики: Полнети и кадифен, мек, Мини Пол: унисекс

  Возраст:> 3 години животните: Куче

  Предупредување: Возрасни ги Тип на заштита: кадифен / Нано кукла

  Материјал: Памук

  Фил: PP Памук Форма: PlushAnimals

  Тема: кадифе боја куче: бело сива црно Хаски

  големина: 18cm 25cm 30cm Материјал: Памук

  стил 01: кадифен куче стил 02: куче играчка кадифе

  стил 03: мали полнети кучиња Полнети стил 04: детски играчки мека играчка

  стил 05: Момци куче играчки стил 06: на големо играчки за деца кукли за девојчиња

  стил 07: куче играчки деца играчки за девојки

   

   

   


 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !