Rreth Kompania jonë

Hangzhou Amber Trading Co, LTD ka qenë zhvillimin dhe prodhimin e lodra prej pelushi dhe dhurata festive që nga viti 2010. Ne jemi me përvojë në planet OEM lodër përmes procesit të prodhimit dhe të krenohemi në kontrollin tonë të cilësisë dhe të produktit dizajn consulting.Each është bërë dashuri në fabrikën tonë në Yangzhou, duke u dhënë atyre një karakter unik dhe cilësi të lartë.

 

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !