Lloje të ndryshme të qen pelushi ngrohtë hat festë e bukur cartoon doreza hat krijuese pelushi vajzat lodra vjeshtës dhe dimrit për fëmijë dhuratë të ngrohtë

Lloje të ndryshme të qen pelushi ngrohtë hat festë e bukur cartoon doreza hat krijuese pelushi vajzat lodra vjeshtës dhe dimrit për fëmijë dhuratë të ngrohtë

Përshkrim i shkurtër:

Emri: cartoon hat kafshëve, prej pelushi kukull Materiali: pelushi, rabbit Filler pelushi: pambuk PP


 • Produkt Kategoria:: Dhuratat festive
 • Metoda Shitje:: Export, punishte, OEM, Shërbimi
 • Materiali:: 100% poliestër pëlhurë + Jo të endura
 • Pagesa :: T / T
 • Min. Order:: 5000pcs
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri: cartoon hat kafshëve, kukull prej pelushi

  Materiali: pelushi, lepuri prej pelushi

  Filler: pambuk PP
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !