Dog Lodrat Pet Puppy Chew zogth angulluës Plush Sound Cute Rabbit Elephant Mbushur Dog Toy squeaking

Dog Lodrat Pet Puppy Chew zogth angulluës Plush Sound Cute Rabbit Elephant Mbushur Dog Toy squeaking

Përshkrim i shkurtër:

Item specifics Type:Dogs Toys Type:Chew Toys Material:plush Rabbit Elephant Shape Stuffed Dog Squeaking Toy Animal Shape for Small Dogs  Features:  When your pet chew it or squeeze it,it can make shrilling sound, very funny.  Ideal gift for your loved pet as a toy.  The lovely animal pattern design will attract your pet to play with it.  These soft plush pet toys will be a good choice for any pooch who loves the crowd.  It will bring your dog great for fun and entertainment.  It is soft, cu...


 • Produkt Kategoria:: Dhuratat festive
 • Metoda Shitje:: Export, punishte, OEM, Shërbimi
 • Materiali:: 100% poliestër pëlhurë + Jo të endura
 • Pagesa :: T / T
 • Min. Order:: 5000pcs
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikat pika

  • Lloji: Dogs
  • Lodrat Lloji: Chew Lodrat
  • Materiali: pelushi

  Rabbit Elephant Shape mbushur Dog squeaking Toy Shape Animal për qentë të vogla 

  Features: 
  Kur manar juaj bëj atë apo shtrydh atë, ajo mund të bëjë shrilling shëndoshë, very funny. 
  Dhuratë ideale për manar tuaj të dashur si një lodër. 
  Dizajni i bukur model të kafshëve do të tërheqë manar tuaj për të luajtur me të. 
  Këto lodra e butë prej pelushi manar do të jetë një zgjedhje e mirë për çdo pooch që e do turmën. 
  Ajo do të sjellë qen tuaj të madhe për argëtim dhe argëtim. 
  Ajo është e butë, Shtazët e buta, dhe tërësisht i lezetshëm. 

  Specifikimet: 
  Materiali: Pelushi 
  Type: Rabbit, Elephant 
  Length: përafërsisht. 21.5cm * 14cm / 8.46 * 5.51 " 

  Shënim: 
  Ju lutemi të lejojë 1-3mm ndryshon për shkak të manualit të matjes. 
  Për shkak të ekranit të ndryshme dhe dritë të ndryshme, foto mund të mos pasqyrojnë ngjyra aktuale e sendit. Faleminderit 

    • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !