Produkte Party Ourwarm 3pcs Red Wine shishe Cover Vitit të Ri Krishtlindjeve Dekorimi Supplies 2018 Gifts Decor Vitit të Ri për shtëpi

Produkte Party Ourwarm 3pcs Red Wine shishe Cover Vitit të Ri Krishtlindjeve Dekorimi Supplies 2018 Gifts Decor Vitit të Ri për shtëpi

Përshkrim i shkurtër:

Item specifics is_customized:Yes Model Number:1S-JPT 1:Christmas Decoration Supplies 2:Christmas decorations for home 3:New Year Decoration 4:Festive party supplies Material:Polyester,Crochet 5:New Year’s Products 6:New Year Gifts 7:Red Wine Bottle Cover Packaged List: ​3sets christmas wine bottle cover:ugly sweater+hat   Color:multi color Size: Sweater:4.7x7in/12x18cm Hat: Snowman:2.75×2.16in/7*5.5cm         Santa clause:4.5×2.16in/11.5*5.5cm         Reindeer:3.15×2.1...


 • Produkt Kategoria:: Dhuratat festive
 • Metoda Shitje:: Export, punishte, OEM, Shërbimi
 • Materiali:: 100% poliestër pëlhurë + Jo të endura
 • Pagesa :: T / T
 • Min. Order:: 5000pcs
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikat pika

  • is_customized: Po
  • Numri Model: 1s-JPT
  • 1: Krishtlindjeve Dekorimi Furnizime
  • 2: Krishtlindje dekoratave për shtëpinë
  • 3: New Year Dekorimi
  • 4: furnizimet e partisë Festive
  • Materiali: poliestër, thur me grep
  • 5: Produktet e Vitit të Ri
  • 6: Viti i Ri Gifts
  • 7: Red Wine Cover Shishe

  Lista paketuar:

  3sets Krishtlindjeve shishe verë të mbulojë: shëmtuar triko + hat
   
  Ngjyra: multi color
  Size: Triko: 4.7x7in / 12x18cm
  Hat: Snowman: 2.75 × 2.16in / 7 * 5.5cm
          Santa Clause: 4.5 × 2.16in / 11.5 * 5.5cm
          Reindeer: 3.15 × 2.16in / 8 × 5.5cm
  Materiali: poliestër + thur me grep
   
  Aplikacion:
  Ky është sezoni Për Sweaters.Dress Ugly deri shishet e dhurata pushime literallywith Këto mbulon Ugly triko shishe vera! Këto veshjet e gjallë janë të sigurt për të frymëzuar një buzëqeshje nga mysafirët tuaj. Ky grup i 3 sweaters shëmtuar jemi këtu për të mbajtur verë dhe shpirtërore një surprizë, si dhe paraqesin ato me një ekran zbavitës! Një kapelë fun klasës së parë tape apo kapak kompleton këtë vështrim darling! Vendin e tyre mbi një verë apo shishe shampanjë në counter e kuzhinës tuaj për të shtuar disa gëzim pushime ose për t'u dhënë atyre si dhurata!


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !