Нова Долазак Деца Стандард мишића Мрачни витез Бетмен дете Халловеен Парти Фанци Дресс Дечаци Суперхеро Карневал Цосплаи

Нова Долазак Деца Стандард мишића Мрачни витез Бетмен дете Халловеен Парти Фанци Дресс Дечаци Суперхеро Карневал Цосплаи

Кратак опис:

Итем специфичности за специјалне намене: Костими Пол: Момци Извор Тип: Филм и ТВ Материал: Полиестер Цхарацтерс: Батман компоненте: Белт, Хеадпиеце са Цапе, јумпсуит  


 • Производ Категорија: Фестиве поклони
 • Продаја Метод: Извоз, Фабрика ОЕМ, сервис
 • Материјал: 100% полиестер тканина + Не-вовен
 • Плаћање :: Т / т
 • Мин. Ордер: 5000пцс
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  итем специфичности

  Посебна Употреба: Костими

  Пол: Момци Извор Тип: Филм и ТВ

  Материјал: полиестер

  Ликови: Батман компоненте: Белт, Хеадпиеце са Цапе, јумпсуит

    • Претходна:
 • Следећи:

 • Релатед Продуцтс

  WhatsApp Online Chat !