Плиш играчка браон шал медвед

Плиш играчка браон шал медвед

Кратак опис:

Име: плиш играчка браон шал медвед Величина: седи 40 цм Материјал: плиш китови ПП памук


 • Производ Категорија: Фестиве поклони
 • Продаја Метод: Извоз, Фабрика ОЕМ, сервис
 • Материјал: 100% полиестер тканина + Не-вовен
 • Плаћање :: Т / т
 • Мин. Ордер: 5000пцс
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Име: плиш играчка браон шал медвед

  Сизе: седи 40 цм

  Материјал: плиш

  Филлер ПП памук

 • Претходна:
 • Следећи:

 • Релатед Продуцтс

  WhatsApp Online Chat !