Софт тои пас, Божић шешир пас, држећи ред стар пса

Софт тои пас, Божић шешир пас, држећи ред стар пса

Кратак опис:

Материјал: плиш, дуга коса ПП памук Величина: 30-35цм


 • Производ Категорија: Фестиве поклони
 • Продаја Метод: Извоз, Фабрика ОЕМ, сервис
 • Материјал: 100% полиестер тканина + Не-вовен
 • Плаћање :: Т / т
 • Мин. Ордер: 5000пцс
 • proizvod Детаљ

  ознаке производа

  Материјал: плиш, дуга коса ПП памук

  Сизе: 30-35цм

 • Претходна:
 • Следећи:

 • Релатед Продуцтс

  WhatsApp Online Chat !